Avusturya | Weistrach Bölgesinde Okul Servisi Kazası: Beş Çocuk ve İki Şoför Yaralandı

Weistrach’ta bir okul otobüsü ile otomobilin çarpıştığı trafik kazasında beş öğrenci ve her iki aracın sürücüsü de yaralandı. Kaza, okul otobüsü sürücüsünün dönüş yaparken diğer aracı görmemiş olabileceği bir kavşakta meydana geldi.

Avusturya | Weistrach Bölgesinde Okul Servisi Kazası: Beş Çocuk ve İki Şoför Yaralandı

UTKAN HABER (Viyana) – Avusturya’nın Niederösterreich eyaletine bağlı Weistrach bölgesinde Salı sabahı meydana gelen bir trafik kazasında, bir okul servis minibüsü ile bir otomobil çarpıştı. Kaza sonucunda beş öğrenci ve her iki aracın sürücüsü de yaralandı. Toplamda yedi kişi, çevre hastanelere kaldırıldı.

Kazanın saati, B122 ve L6259 kavşağında 6.45 olarak belirlendi. Polise göre, 62 yaşındaki okul otobüsü sürücüsü dönüş yaparken, direksiyon başında olan 25 yaşındaki otomobil sürücüsünü görmemiş olabilir.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Avusturya’nın Traiskirchen Sığınma Merkezi’nde Faslı Libyalıyı Bıçakladı

Traiskirchen sığınma merkezinde yaşanan bıçaklı saldırı, bir Libya vatandaşının ağır ...

Avusturya | Sankt Pölten’de Bıçaklı Saldırı: 35 Yaşındaki Kadın Partnerini Yaraladı

St. Pölten'de, 35 yaşındaki bir kadın, Pazar akşamı yaşanan bir ...

Yaralılar, kaza sonrasında çevre hastanelere sevk edildi. Weistrach İtfaiye Teğmeni Gregor Payrleitner, olayın ardından bazı sürücülerin sabırsızlık gösterdiğini belirtti ve güvenliğin ön planda olduğunu vurgulayarak sürücülere sabır ve anlayış çağrısında bulundu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.