Porsche Yeni Panamera’nın Üçüncü Neslini Tanıttı: Fiyatı 134.926 Euro’dan Başlayacak

Porsche, Panamera’nın üçüncü neslini tanıttı. Yeni model, evrim geçirmiş tasarımı, geniş iç mekanı ve güçlü motor seçenekleriyle öne çıkıyor. İki versiyon sunan Panamera, özellikle Executive versiyonuyla arka koltuk yolcularına daha fazla alan sağlıyor. Aktif süspansiyon sistemi ve çeşitli motor seçenekleriyle dikkat çeken araç, 2024 ilkbaharında 134.926 Euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sürülecek.


Porsche Yeni Panamera’nın Üçüncü Neslini Tanıttı: Fiyatı 134.926 Euro’dan Başlayacak

UTKAN HABER (Viyana) – Porsche, ünlü modeli Panamera’nın üçüncü neslini tanıttı. Yeni Panamera, görsel olarak önceki versiyonun evrim geçirmiş bir hali gibi görünse de, genişliği daha vurgulu ve modern detaylarla donatılmış. Aracın iç mekanı, değişmeyen şıklığı korurken daha dijital ve bağlantı özellikleri açısından zengin bir yapıya kavuştu.

Model, 505,2 cm uzunluğundaki Normal versiyonu ve 520,2 cm uzunluğundaki Executive versiyonu olmak üzere iki farklı seçenek sunacak. Executive versiyonu, arka koltuk yolcularına daha fazla alan sunacak.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
İsrail Ekonomisi Savaş Nedeniyle 2023 Yılının Sonuda Yüzde 20 Küçüldü

İsrail ekonomisi, 7 Ekim 2023 tarihindeki Hamas saldırılarının ve Gazze ...

Suudi Arabistan’da Bir İlk: Şeriat Yönetiminde Güzellik Yarışması Arenası

Suudi Arabistanlı model Rumy Al-Qahtani'nin "Miss & Mrs Global Asian" ...

NATO Askeri Yetkilileri Üçüncü Dünya Savaşı Tehlikesine Karşı Uyarıyor

NATO'nun askeri komite başkanı Amiral Rob Bauer, Ukrayna Savaşı'nın iki ...

Avusturya’da Sığınma Üst Sınırı Tartışması Alevleniyor: Kickl “Sıfır” Diyor, Doskozil 10.000 Talep Ediyor

Avusturya, "Heute" gazetesine verilen röportajların ardından sığınma başvuruları için yeni ...

Yeni Panamera, Porsche Active Ride adlı aktif süspansiyon sistemiyle daha fazla konfor vaat ederken, güçlü motor seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Panamera ve Panamera 4 modelleri, güncellenmiş 2,9 litre V6 turbo motorla 353 PS güç üretiyor ve 0-100 km/s hızlanmasını sırasıyla 5,1 saniyede ve 4,8 saniyede tamamlıyor.

En sportif seçenek olan Panamera Turbo E-Hybrid, 680 PS sistem gücüne ve 930 Nm sistem torkuna sahip. Bu model, 3,2 saniyede 0’dan 100 km/s hıza çıkabilirken, maksimum hızı 315 km/s olarak belirlenmiş. Ayrıca, 25,9 kWh’lik batarya ile 91 kilometreye kadar tamamen elektrikli sürüş imkanı sunuyor.

2024 ilkbaharında piyasaya çıkacak olan yeni Panamera’nın başlangıç fiyatı 134.926 Euro olarak belirlendi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.