Viyana’da Gündüz Vakti Cinsel Saldırı: 37 Yaşındaki Suriyeli Adam 23 Yaşındaki Genç Kıza SaldırdıViyana’da gündüz vakti, 23 yaşındaki genç bir kıza yönelik cinsel saldırı girişimi yaşandı. Olaya müdahale eden vatandaşlar tarafından durdurulan 37 yaşındaki Suriyeli şüpheli tutuklandı.


Viyana’da Gündüz Vakti Cinsel Saldırı: 37 Yaşındaki Suriyeli Adam 23 Yaşındaki Genç Kıza SaldırdıUTKAN HABER (Viyana) – Viyana’nın Wiedner Gürtel bölgesindeki bir otobüs durağında, 23 yaşındaki bir kıza saldıran 37 yaşındaki Suriye vatandaşı, vatandaşların müdahalesiyle durduruldu.

Viyan’da güpegündüz cinsel saldırı
Olay, 4 Mayıs 2024 günü saat 11:00 sıralarında gerçekleşti. Şüpheli, otobüs durağında genç kızın yanına oturarak başlattığı tek taraflı sohbetin ardından kadını kollarından tutarak öpmeye çalıştı. Kadının çığlıkları ve çevredeki tanıkların hemen müdahalesi, daha ileri bir saldırıyı önledi. Saldırgan, genç kızı yere iterek üzerine oturmuş ve bedenine dokunmuşken, iki cesur tanık tarafından uzaklaştırıldı.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Viyana Şehir Merkezinde Petrol İstasyonları Arasında 12 Cent Fiyat Farkı Bulunuyor

Avusturya'da yakıt fiyatları Mayıs ayındaki tatil günleri ve uzatılmış hafta ...

Viyana’da Kültürel Çatışmalar Artarken, Başkan Yardımcısı Wiederkehr’den Ulusal Dayanışma Çağrısı

Viyana'nın Başkan Yardımcısı ve Entegrasyon Konseyi Başkanı Christoph Wiederkehr, şehirde ...

Avusturyalı 91 Yaşındaki Milyoner Lugner Düğün Dansı Hazırlıklarına Küçük Arısıyla Başladı

Avusturyalı ünlü iş insanı Richard Lugner, 91 yaşında, "Bienchen" lakaplı ...

Viyana’da 13A Otobüs Şoförü Ağlayan Küçük Çocuklu Anneyi Otobüsten Attı

Viyana'da 13A otobüs hattında çalışan bir şoför, sürekli ağlayan küçük ...

Polise yapılan hızlı ihbar üzerine, Viyana Profesyonel Kurtarma Ekipleri olay yerine gelerek genç kadına müdahale etti. 23 yaşındaki kız, sağlık kontrolünün ardından evine gönderildi.

Şüpheli ise aynı gün içerisinde polis tarafından yakalandı ve gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişi, suçlamaları kabul etmekle birlikte, cinsel saldırı niyetini reddetti. Viyana Savcılığı’nın talimatıyla şüpheli, cezaevine gönderildi.

Kaynak: Polizei Wien

Yayınlama: 06.05.2024
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.