Viyana’da Babasını Tehdit Eden 18 Yaşındaki Genç Tutuklandı

Viyana-Rudolfsheim’de, babasını öldürmekle tehdit ettiği iddia edilen 18 yaşındaki bir genç, polis tarafından geçici olarak tutuklandı. Ebeveynlerinin evinin önünde, var olan bir yaklaşma yasağını ihlal ederek bulunan genç, babasıyla yaşanan bir tartışma sonrası suçlamaları reddetti ancak yine de hakkında işlem yapıldı.

Viyana’da Babasını Tehdit Eden 18 Yaşındaki Genç Tutuklandı

UTKAN HABER (Viyana) – Viyana’nın Fünfhaus bölgesinde, 18 yaşındaki bir Avusturyalı genç, babasını öldürmekle tehdit ettiği gerekçesiyle polis tarafından tutuklandı. Fünfhaus Şehir Polisi Komutanlığı, gence ve babasına yönelik daha önce uygulanan bir yaklaşma yasağını ihlal ettiği ihbarı üzerine olaya müdahale etti.

Soruşturma sürecinde, 18 yaşındaki gencin 51 yaşındaki babasıyla bir benzin istasyonunda buluştuğu ve evden bazı eşyaları almak istediği ortaya çıktı. Bu buluşma sırasında genç, babasına fiziksel saldırıda bulunarak yumruk attı ve onu öldürmekle tehdit etti. Olayın ardından genç, polis tarafından geçici olarak gözaltına alındı. Sorgulama sırasında tüm suçlamaları reddeden genç, Viyana savcılığının talimatıyla serbest bırakıldı ve hakkında yasal işlem başlatıldı.

Bu olay, hem 18 yaşındaki gencin hem de 51 yaşındaki babanın, mevcut yaklaşma ve giriş yasağını ihlal ettikleri gerekçesiyle suçlanmalarına neden oldu.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Avusturya’nın Traiskirchen Sığınma Merkezi’nde Faslı Libyalıyı Bıçakladı

Traiskirchen sığınma merkezinde yaşanan bıçaklı saldırı, bir Libya vatandaşının ağır ...

Avusturya’da Arabayla İşe Gidenlere Müjde: Maliye’den 1.200 Euro’ya Kadar Destek

"Taxefy" uygulaması sayesinde vatandaşlar, vergi iadesi işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirerek Maliyeden ...

Viyana Boku Üniversitesi’nde İçme Suyu Alarmı: Legionella Tehlikesi

Viyana'daki Boku Üniversitesi'nde yapılan rutin içme suyu kontrolleri sırasında Legionella ...

Avusturya’daki Okullarda Cep Telefonu Yasağı Gündemde: Eğitimciler ve Uzmanlar Arasındaki Fikir Ayrılıkları Derinleşiyor

Avusturya'nın Steiermark bölgesinde, okullarda cep telefonu kullanımının yasaklanması konusunda eğitimciler ...

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.