Viyana Favoriten’de Gençler Arasında Bıçaklı Kavga: 16 Yaşındaki Genç Yaralandı

Viyana’nın Favoriten bölgesinde yaşanan bir bıçaklı kavgada, 16 yaşında bir genç yaralandı. Olay, genç ve arkadaşlarının otobüs durağında beş kişilik bir grup tarafından saldırıya uğramasıyla başladı. Yaralanan genç, hastaneye kaldırıldı ve polis, saldırganların yakalanması için soruşturma başlattı.

Viyana Favoriten’de Gençler Arasında Bıçaklı Kavga: 16 Yaşındaki Genç Yaralandı

UTKAN HABER (Viyana) – Viyana’nın Favoriten bölgesinde, Pazar günü akşam saatlerinde yaşanan bir kavgada, 16 yaşındaki bir genç bıçakla yaralandı. Olay, bir otobüs durağında 16 yaşındaki gencin üç arkadaşıyla birlikteyken, henüz kimlikleri tespit edilemeyen beş genç tarafından saldırıya uğramasıyla başladı.

Polis raporuna göre, olay saat 21.30 sıralarında gerçekleşti. 16 yaşındaki genç ve arkadaşları, otobüs durağında dururken, beş genç tarafından yaklaşıldı ve aniden saldırıya uğradılar. 16 yaşındaki genç, arkadaşını korumak için cesurca müdahale etti ve fiziksel bir çatışmaya girdi.

Çıkan arbedenin ardından genç, otobüse kaçarak sığındı. Ancak otobüste, bacağında iki yara fark etti. Saldırganlar, 12 ila 14 yaşları arasında olduğu tahmin edilen beş genç, olay yerinden kaçtı. Yaralanan genç, muhtemelen bıçakla açılan yaralarla karşı karşıya kaldı.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Viyana Boku Üniversitesi’nde İçme Suyu Alarmı: Legionella Tehlikesi

Viyana'daki Boku Üniversitesi'nde yapılan rutin içme suyu kontrolleri sırasında Legionella ...

Viyana’da Cinayet Alarmı! Adam Dairesinde Ölü Bulundu

Ottakring'de bir dairede erkek cesedi bulunması şehirde cinayet alarmına neden ...

Viyana Profesyonel Kurtarma ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından, genç hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma, ilgili kriminal departman tarafından devralındı ve faillerin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.