Louis Vuitton’dan Bir Milyon Euro’luk “Millionaire Speedy” Çantası

Louis Vuitton, “Millionaire Speedy” adlı lüks tasarım çanta modelini piyasaya sürdü. Bu çanta, yalnızca seçkin bir müşteri kitlesine sunulacak ve bir milyon Euro fiyat etiketine sahip.

Louis Vuitton’dan Bir Milyon Euro’luk “Millionaire Speedy” Çantası

UTKAN HABER (Viyana) – Louis Vuitton, lüks modanın sınırlarını zorlayan yeni bir tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. “Millionaire Speedy” adlı çanta, yalnızca sipariş üzerine üretiliyor ve bir milyon Euro değerinde.

Pharrell Williams tarafından tasarlanan bu çarpıcı çanta, Haziran ayında Paris Moda Haftası’nda ilk kez gösterildi. Sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve kahverengi renk seçenekleriyle sunulan “Millionaire Speedy”, sıradan “Speedy” serisi çantalardan farklı olarak, karakteristik LV monogramıyla kaplı yumuşak krokodil derisinden yapılmış ve altın zincir ile elmas kolye uçlarına sahip.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Porsche Yeni Panamera’nın Üçüncü Neslini Tanıttı: Fiyatı 134.926 Euro’dan Başlayacak

Porsche, Panamera'nın üçüncü neslini tanıttı. Yeni model, evrim geçirmiş tasarımı, ...

Avusturya’da İnternet Dolandırıcılığı Artarken Polis ve Bankalar İşbirliğini Artırıyor

Avusturya'da internet dolandırıcılığı vakalarının artması üzerine İçişleri Bakanlığı, Federal Kriminal ...

Viyana’da Yüksek Riskli Mahkum Kaçtı: Büyük Çaplı Arama Başlatıldı

Viyana’da Josefstadt Cezaevi'nden yüksek riskli olduğu belirtilen 28 yaşındaki bir ...

Neden İlk Doğan Çocuklar Kardeşlerinden Daha Zekidir?

Edinburgh ve Sidney Üniversiteleri'nin ortak çalışması, ilk doğan çocukların IQ ...

Bu ultra lüks çanta, sadece belirli, onaylı Louis Vuitton müşterileri için mevcut ve yalnızca sipariş üzerine üretiliyor. Ek olarak, çanta bir Louis Vuitton “Millionaire” güneş gözlüğü ile birlikte geliyor.

“Millionaire Speedy”, modayı takip edenler arasında tartışmalara yol açtı. Moda uzmanı Caryn Franklin, bu çantanın, egzotik krokodil derisi, altın takılar ve elmas süslemelerle, 2023 yılında küresel kuzeyin ayrıcalıklarının duyarsız bir ifadesi olduğunu belirtiyor.

Sonuç: Louis Vuitton’un “Millionaire Speedy” çantası, lüks modanın zirvesinde yer alıyor. Bu çanta, yalnızca belirli bir müşteri kitlesine yönelik olup, lüks modanın yeni yüzünü temsil ediyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.