Louis Vuitton’dan Bir Milyon Euro’luk “Millionaire Speedy” Çantası

Louis Vuitton, “Millionaire Speedy” adlı lüks tasarım çanta modelini piyasaya sürdü. Bu çanta, yalnızca seçkin bir müşteri kitlesine sunulacak ve bir milyon Euro fiyat etiketine sahip.

Louis Vuitton’dan Bir Milyon Euro’luk “Millionaire Speedy” Çantası

UTKAN HABER (Viyana) – Louis Vuitton, lüks modanın sınırlarını zorlayan yeni bir tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. “Millionaire Speedy” adlı çanta, yalnızca sipariş üzerine üretiliyor ve bir milyon Euro değerinde.

Pharrell Williams tarafından tasarlanan bu çarpıcı çanta, Haziran ayında Paris Moda Haftası’nda ilk kez gösterildi. Sarı, kırmızı, yeşil, mavi ve kahverengi renk seçenekleriyle sunulan “Millionaire Speedy”, sıradan “Speedy” serisi çantalardan farklı olarak, karakteristik LV monogramıyla kaplı yumuşak krokodil derisinden yapılmış ve altın zincir ile elmas kolye uçlarına sahip.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Viyana Belediye Başkanı Michael Ludwig’in 60. Yıl Mesajı: “Türkler Viyana’nın Vazgeçilmez Parçası”

Viyana Eyaleti ve Belediye Başkanı Michael Ludwig, Avusturya-Türkiye arasında imzalanan ...

Avusturyalı Milyoner Lugner: ‘En Büyük Gururum Bu Cami, Beni Ünlü Yaptı’

Avusturyalı milyoner Richard Lugner, kariyerindeki dönüm noktası olan ve onu ...

Bu ultra lüks çanta, sadece belirli, onaylı Louis Vuitton müşterileri için mevcut ve yalnızca sipariş üzerine üretiliyor. Ek olarak, çanta bir Louis Vuitton “Millionaire” güneş gözlüğü ile birlikte geliyor.

“Millionaire Speedy”, modayı takip edenler arasında tartışmalara yol açtı. Moda uzmanı Caryn Franklin, bu çantanın, egzotik krokodil derisi, altın takılar ve elmas süslemelerle, 2023 yılında küresel kuzeyin ayrıcalıklarının duyarsız bir ifadesi olduğunu belirtiyor.

Sonuç: Louis Vuitton’un “Millionaire Speedy” çantası, lüks modanın zirvesinde yer alıyor. Bu çanta, yalnızca belirli bir müşteri kitlesine yönelik olup, lüks modanın yeni yüzünü temsil ediyor.

Yayınlama: 14.11.2023
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.