Hakan Ural’dan pahalılık eleştirisi: İki porsiyon döner 1370 TL olur mu?

Televizyon ekranlarında magazin yorumculuğu ile dikkat çeken Hakan Ural, son dönemde ekonomi ve dünya siyaseti gibi pek çok konuya değinmeye başladı.

Hakan Ural’dan pahalılık eleştirisi: İki porsiyon döner 1370 TL olur mu?

UTKAN HABER (Viyana) – Televizyon ekranlarının tanınmış yüzü Hakan Ural, sadece magazin yorumculuğu ile değil, artık ekonomi ve dünya siyaseti gibi alanlarda da yaptığı yorumlarla gündemde yer alıyor. Ural, son zamanlarda yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkat çekerken, sosyal medya ve canlı yayınlarda yaptığı yorumlarla da sıkça konuşuluyor.

En son Haber Global’de yaptığı programda, İran-İsrail çatışmasından Biden yönetimine kadar geniş bir yelpazede değerlendirmelerde bulunan Ural, bu kez de yüksek gıda fiyatlarına dikkat çekti. İki porsiyon döner için 1370 TL ödeme yapmak zorunda kaldığını belirten Ural, “Oğlum dedim, iki porsiyon döner 1370 TL olur mu? İçim parçalanarak verdim, mekanda yesem 1.600 TL. Çok pahalı abi her şey.” ifadelerini kullandı.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Gurbetçilere Üzücü Haber: Yurtdışından Türkiye’ye İkinci Telefon Getirilmesine Yasak Getirildi

Türkiye'ye yurtdışından ikinci bir cep telefonu getirilmesine yasak getirildi; fazladan ...

Avusturya-Türkiye İlişkilerinde Yeni Perspektifler: Dışişleri Bakanı Schallenberg Ankara’da

Avusturya Dışişleri Bakanı Alexander Schallenberg, 13-14 Mayıs tarihlerinde Türkiye'ye gerçekleştirdiği ...

Avusturya Dışişleri Bakanı Schallenberg’den Türkiye’ye Anlamlı Ziyaret: Anıtkabir’de Atatürk’ü Andı”

Avusturya Dışişleri Bakanı Alexander Schallenberg, Türkiye ziyareti sırasında Viyana ile ...

Sosyal medyada bu konu üzerine pek çok yorum ve eleştiri yapıldı. Kullanıcılar, Ural’ın bu tepkisini genel ekonomik duruma ve fiyat artışlarına bir eleştiri olarak değerlendirirken, bazıları ise meseleyi daha geniş bir ekonomik krizin göstergesi olarak yorumladı.

Ural, ekonomik değerlendirmelerinin yanı sıra, siyasi yorumlarıyla da gündem oluşturmayı sürdürüyor. Özellikle İran-İsrail arasındaki son gelişmeler üzerine yaptığı canlı yayın yorumları, “Biden’dan önce Hakan Ural’ın açıklama yapması bekleniyor” gibi esprili yorumlara neden oldu.

Yayınlama: 16.04.2024
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.