Ekranların Yıldızı Hakan Ural: ‘Trollerin saldırısıyla karşı karşıyayım’

Ünlü televizyon yorumcusu Hakan Ural, sosyal medyada ve bazı medya organlarında kendisine yönelik sistematik bir saldırı altında olduğunu açıkladı ve siyasete girmeyeceğini, siyasi görüşlerinin değişmediğini belirtti. 


Ekranların Yıldızı Hakan Ural: ‘Trollerin saldırısıyla karşı karşıyayım’

UTKAN HABER (Viyana) – Türkiye’nin tanınmış televizyon yüzlerinden Hakan Ural, son dönemde kendisini hedef alan trollerin saldırılarına dikkat çekti. Kanal D’nin popüler programı ‘Neler Oluyor Hayatta’nın beğenilen yorumcusu, sosyal medya trollerinin ve bazı medya kesimlerinin kasıtlı saldırılarına maruz kaldığını belirtti. Ural, özellikle savaş yorumları nedeniyle eleştirilere maruz kaldığını ve bu durumun sistematik bir saldırı olduğunu savundu.

“Yerel seçimlerde ilkesel bir duruş sergiledim” diyerek geçtiğimiz yerel seçimlerde desteklediği aday ve tutumunun arkasında duran Ural, siyasi görüşlerinin değişmediğini vurguladı. Ural, siyasete girmeyi düşünmediğini, daha önce aldığı milletvekilliği teklifini reddettiğini ve görüşlerine en yakın partinin AK Parti değil MHP olduğunu ifade etti.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Gurbetçilere Üzücü Haber: Yurtdışından Türkiye’ye İkinci Telefon Getirilmesine Yasak Getirildi

Türkiye'ye yurtdışından ikinci bir cep telefonu getirilmesine yasak getirildi; fazladan ...

Avusturya-Türkiye İlişkilerinde Yeni Perspektifler: Dışişleri Bakanı Schallenberg Ankara’da

Avusturya Dışişleri Bakanı Alexander Schallenberg, 13-14 Mayıs tarihlerinde Türkiye'ye gerçekleştirdiği ...

Avusturya Dışişleri Bakanı Schallenberg’den Türkiye’ye Anlamlı Ziyaret: Anıtkabir’de Atatürk’ü Andı”

Avusturya Dışişleri Bakanı Alexander Schallenberg, Türkiye ziyareti sırasında Viyana ile ...

Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul’da doğdu ve şu an 52 yaşında, 1.76 cm boyundadır. Sanatçı Sibel Can ile yaptığı ilk evliliği ile bilinen Ural, iki defa evlendi. Ünlü şarkıcı Selçuk Ural’ın oğlu olan Hakan Ural, babasının annesi ile evlenmediği ve kendisini çocukken kabul etmediği bir geçmişe sahiptir. 16 yaşına kadar babasının velayetinde olmayan Ural, 17 yaşından sonra babası tarafından kabul edilmiştir. Fındıkzade’de büyüyen Ural, küçük yaşlardan itibaren ayakkabı boyacılığı, elektrikçilik çıraklığı ve su satışı yaparak hayat mücadelesi vermiştir.

Yayınlama: 17.04.2024
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.