Avusturya | Viyana’da marketler zinciri Sepas’ta 1 litre Ayçiçek yağı 1,59 Euro’ya düştü

Avusturya’da pandemi döneminden sonra 1 Euro’ya satılan 1 litrelik Ayçiçek Yağı fiyatları 5 Euro’ya kadar yükseldi.


Avusturya | Viyana’da marketler zinciri Sepas’ta 1 litre Ayçiçek yağı 1,59 Euro’ya düştü
Yayınlama: 29.04.2023
A+
A-

UTKAN HABER (Viyana) – 2020 pandemi döneminde enerji ve petrol ürünlerindeki artışın ardından, temel gıda maddeleri arasında yer alan ayçiçek yağı fiyatları da artmıştı. Ardından, Rusya’nın Ukranya’ya Askeri operasyon gerçekleştirmesiyle birlikte, birçok diğer ürünün etiket fiyatları yükselmişti. Ancak, Avusturya’nın önde gelen süpermarket zincirlerinden Sepas, tüketiciler için iyi bir haber getirdi.

Marketler zinciri Sepas fiyatları düşürdü
Avusturya’da ayçiçek yağı fiyatları marka, ambalaj boyutu ve satış noktasına göre değişebilmektedir. Sepas, Monona marka ayçiçek yağı ve bir çok ürün fiyatlarında önemli ölçüde indirim yaptı. Normalde 2,99 Euro ile 4,99 Euro arasında satılan ayçiçek yağlarında indirim yaparak Monona marka 1 litrelik ayçiçek yağı fiyatı 1,59 Euro’ya düştü. Bu fiyatlar, çoğu markette satılan fiyatlara göre oldukça düşük.

1 lt Ayçiçek yağı 1,59 Euro
Diğer gıda ürünlerindeki fiyat artışları nedeniyle ayçiçek yağı ve bir çok üründe indirimler, tüketiciler için önemli bir etkiye sahip olabilir. Sepas’ta yapılan bu indirimler ara ara devam ediyor. Tüketiciler bu fırsattan yararlanmak için SEPAS Supermarkt sosyal medya sayfalarını takipte kalabilirler.

Çeşitli ürünlerde her gün indirim
Viyana’daki tüketiciler, Sepas’ın bu indirimlerine karşı oldukça memnun kalmıştır. Tüketiciler, Manona marka ayçiçek yağı ve diğer ürünlerdeki indirimler nedeniyle Sepas’ı tercih ederek önemli tasarruflar elde edebilirler.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.