Avusturya | Salzburg’da korkunç olay! Eski kız arkadaşının yeni erkek arkadaşını öldürdü

Polise göre, Salzburg’un Flachgau ilçesinde 42 yaşındaki bir kişiyi bıçakladığı söylenen 34 yaşındaki kişi suçunu itiraf etti. Görünüşe göre kanlı eylemin nedeni bir kadın olabilir.

Avusturya | Salzburg’da korkunç olay! Eski kız arkadaşının yeni erkek arkadaşını öldürdü
Yayınlama: 28.03.2023
A+
A-

UTKAN HABER (Viyana) – Edinilen bilgiye göre olay, 27 Mart 2023 Pazartesi günü sabah erken saatlerde Salzburg eyaletinde meydana geldi. Polise göre, Henndorf am Wallersee’de (Flachgau) 34 yaşındaki Macar uyruklu bir adam 42 yaşındaki bir Rumeni kadın yüzünden öldürdüğü iddia ediliyor. Ancak onun ve iki erkeğin birbirleriyle tam olarak nasıl bir ilişkisi olduğu hala belirsizdi.

42 yaşındaki adamı öldüren zanlı itiraf etti
34 yaşındaki Macar uyruklu kısa süre içinde yakalanan zanlı, suçunu itiraf ettikten sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olaydan sonra çalışma başlatan polis, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Kıs süre sonra suç aleti bıçakla yakalanan Macar uyruklu adam gözaltına alındı.

Kanlı eylem için olası bir sebep olarak kadın
Basında çıkan haberlere göre, ölen kişi apartman sakininin arkadaşı, şüpheli ise onun eski erkek arkadaşı olabilir. Polis bunu Salı günü doğrulayamadı, ancak akşama kadar cinayetle ilgili ayrıntılı bir rapor açıkladı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.