Viyana’da kimliği belirsiz bir adam ilkokul öğrencisini takip etti! Korkan çocuk olay yerinden kaçtı

Kimliği belirsiz bir adam, otobüste ilkokul öğrenci bir kız çocuğuna göz kırptı ve indikten sonra eve giderken onu takip etti. Son aylarda Viyana’da yaşanan tek vaka bu değildi.Viyana’da kimliği belirsiz bir adam ilkokul öğrencisini takip etti! Korkan çocuk olay yerinden kaçtı
Yayınlama: 27.03.2023
A+
A-

UTKAN HABER (Viyana) – 21 Mart 2023’te Viyana-Hietzing’de bir ilkokul öğrencisi için okuldan eve dönüş yolu bir kabusa dönüştü. Speisinger Strasse’de bir otobüste bir yabancı öğrenci çocuğa göz kırptı. Otobüsten inen çocuğu takip ederek adını sordu. Daha sonra ilkokul öğrencisi korkup olay yerinden kaçtı.

Korkan çocuk olayı annesine anlattı
Eve gelen çocuk korkunç olayı annesine anlattı. Annesi polis ekiplerine ihbarda bulundu. Adamın orta yaşlı bir yerel adam olduğu söyleniyor. Viyana polisi, ebeveynlere çocuklarıyla okula nasıl gidileceğini tartışmalarını tavsiye ediyor. Mümkün olduğunda, öğrenciler birlikte seyahat etmelidir. Gençleri, yabancıların arabalarına binmelerine izin verilmemesi gibi tehlikeli durumlara karşı duyarlı hale getirmek de çocuklar için iyi olacağını belirtti.

Viyana Ottakring ve Penzing’de de olaylar
Viyana-Hietzing’deki olay bu yılki tek olay değildi. Daha Şubat ayında, Viyana-Ottakring’de bir adam iki çocuğu bir minibüse bindirmeye çalıştı. Penzing’de de olaylar oldu. Bunların aynı zanlılar olup olmadığı henüz netlik kazanmadı. Polis soruşturmaları devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.