Viyana’da Cinayet Alarmı! Adam Dairesinde Ölü Bulundu

Ottakring’de bir dairede erkek cesedi bulunması şehirde cinayet alarmına neden oldu. Polis, olayın şiddet suçu olduğuna ve başkasının kusurundan kaynaklandığına inanıyor. Soruşturma devam ederken, cesedin otopsisi ve adamın kesin ölüm nedeni araştırılıyor. Polis, dairede bir kenevir yetiştirme tesisi keşfetti ve adamın uyuşturucu çevresine ait olduğunu düşünüyor.

Viyana’da Cinayet Alarmı! Adam Dairesinde Ölü Bulundu

UTKAN HABER (Viyana) – Viyana-Ottakring’de bir dairede erkek cesedi keşfedildi. Mevcut bilgilere göre polis, olayın başkasının kusurundan kaynaklandığını düşünüyor.

Çarşamba öğleden sonra saat 14:45 sularında Viyana-Ottakring’deki bir dairede bir adamın cesedi bulundu. Olay yerindeki kanıtlara dayanarak, polis bir şiddet suçu olduğunu düşünüyor. İlk soruşturmalara göre, olayın başkasının kusurundan kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Savcılık tarafından cesedin otopsisinin derhal yapılması emredildi.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
2024 Yılında ORF’ye Kaydolan Viyanalı Kadının Hesabından 1.094 Euro Kesildi

Viyanalı bir kadın, ORF ev hanehalkı vergisi için kaydını yaptırdıktan ...

Avusturya’da Cennet Gibi Hayat: 56 Yaşındaki Adam 10 Yıldır İşsiz ve İşsizlik Maaşı Alıyor!

Avusturya'da işsizlik oranları artarken, uzun süreli işsizlerin yaşadığı zorluklar da ...

Viyana’daki Bir Apartmanda Yeni Ev Kuralları: Balkonda Sigara İçmek Yasaklandı

Viyana'nın Ottakring bölgesindeki bir apartmanda, yeni ev kuralları gereği balkonda ...

Eyalet Kriminal Dairesi’nin soruşturmaları hızla devam ediyor. Adamın kimliği ve kesin ölüm nedeni şu anda soruşturmanın konusudur. Olayın arka planı da Viyana Eyalet Polis Direksiyonu’na göre henüz açıklığa kavuşturulmadı.

Polis Cesedi Keşfetti
Mevcut bilgilere göre, adamın uyuşturucu çevresine ait olduğu düşünülüyor. Uyuşturucu suçlarıyla ilgili bir işlem sırasında, polisler cansız bedeni keşfetti. Polis tarafından yapılan bir açıklamaya göre, dairede ayrıca bir kenevir yetiştirme tesisi de bulundu.

Yayınlama: 22.02.2024
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.