Avusturyalı 91 Yaşındaki Milyoner Lugner Sonunda Aradığı Aşkı Buldu! Altıncı Defa Evlenecek

Avusturya’nın tanınmış iş insanlarından 91 yaşındaki Richard Lugner, hayatının aşkını 42 yaşındaki Simone Reiländer’de buldu ve lüks bir düğünle dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Çift, Viyana’da vegan bir düğünle evlenecek.

Avusturyalı 91 Yaşındaki Milyoner Lugner Sonunda Aradığı Aşkı Buldu! Altıncı Defa Evlenecek

UTKAN HABER (Viyana) – Avusturyalı milyoner Richard Lugner, zengin ve renkli kişisel tarihine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. 91 yaşındaki iş insanı, altıncı evliliğini 42 yaşındaki nişanlısı Simone Reiländer ile yapacak. Çiftin nikahı, 1 Haziran 2024’te Viyana’da kıyılacak ve evlilikleri, Richard Lugner’ın 92. doğum gününden bir gün sonra, 12 Ekim’de Stephansdom’da gerçekleşecek büyük bir kilise töreniyle taçlandırılacak. Lugner, bu evliliğinin kendisi için son olacağını belirtti.

Düğün, Viyana Belediye Binası’nın etkileyici taş salonunda sadece 50 seçkin davetliyle gerçekleşecek. Kutlamalar daha sonra barok tarzı ihtişamlı Auersperg Sarayı’nda devam edecek. Düğün menüsü tamamen vegan olarak planlanmış; zira Lugner’ın yeni eşi bir hayvan hakları savunucusu. Gelin, klasik bir otomobille ve Harley-Davidson motorlu bir eskort eşliğinde düğün törenine ulaşacak.

Akşam saat 19:00 civarında düğün sona erecek ve çift, kutlama sonrası Viyana’nın lüks otellerinden Grand Hotel Wien’de konaklayacak. Lugner, bu süiti daha önce Şubat ayında Elvis Presley’in dul eşi Priscilla Presley’e opera ziyareti sırasında tahsis etmişti. Ancak Lugner’ın horlama problemi, çiftin genellikle ayrı odalarda uyumasına neden oluyor. Bu durum, düğün gecesinin de ayrı geçirilebileceğine işaret ediyor.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Viyana Şehir Merkezinde Petrol İstasyonları Arasında 12 Cent Fiyat Farkı Bulunuyor

Avusturya'da yakıt fiyatları Mayıs ayındaki tatil günleri ve uzatılmış hafta ...

Viyana’da Kültürel Çatışmalar Artarken, Başkan Yardımcısı Wiederkehr’den Ulusal Dayanışma Çağrısı

Viyana'nın Başkan Yardımcısı ve Entegrasyon Konseyi Başkanı Christoph Wiederkehr, şehirde ...

Avusturyalı 91 Yaşındaki Milyoner Lugner Düğün Dansı Hazırlıklarına Küçük Arısıyla Başladı

Avusturyalı ünlü iş insanı Richard Lugner, 91 yaşında, "Bienchen" lakaplı ...

Viyana’da 13A Otobüs Şoförü Ağlayan Küçük Çocuklu Anneyi Otobüsten Attı

Viyana'da 13A otobüs hattında çalışan bir şoför, sürekli ağlayan küçük ...

Bu olay, Richard Lugner’ın renkli kişisel yaşamına yeni bir bölüm eklerken, Avusturya sosyetesinde de büyük ilgiyle takip ediliyor.

Resim: Instagram – Simone Reilaender

Yayınlama: 09.05.2024
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.