Avusturya Viyana’da Türkiye ile 26 Mart’ta Prestijli Bir Hazırlık Maçına Çıkıyor: Biletler Yakında Satışa Çıkıyor!

Avusturya, 26 Mart’ta Viyana’da Türkiye ile prestijli bir hazırlık maçına çıkıyor; biletler 14 Şubat’ta satışa sunulacak. Bu karşılaşma, EURO 2024 öncesi önemli bir test olacak.


Avusturya Viyana’da Türkiye ile 26 Mart’ta Prestijli Bir Hazırlık Maçına Çıkıyor: Biletler Yakında Satışa Çıkıyor!

UTKAN HABER (Viyana) – Futbol tutkunları için heyecan verici haberler var: Avusturya Futbol Federasyonu (ÖFB), 26 Mart tarihinde Viyana’daki Happel Stadyumu’nda Türkiye milli takımı ile bir hazırlık maçı yapılacağını duyurdu. Bu maç, Almanya’daki Futbol Avrupa Şampiyonası öncesindeki önemli bir prova niteliği taşıyor.

Takımlar, uluslararası arenada kendilerini sınamak ve önemli bir turnuva öncesinde form durumlarını gözden geçirmek için sahaya çıkacaklar. Avusturya milli takımı, Ralf Rangnick yönetiminde, bu maçla birlikte stratejilerini ve takım dinamiklerini test etme fırsatı bulacak.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Avusturya’nın Traiskirchen Sığınma Merkezi’nde Faslı Libyalıyı Bıçakladı

Traiskirchen sığınma merkezinde yaşanan bıçaklı saldırı, bir Libya vatandaşının ağır ...

Avusturya’da Arabayla İşe Gidenlere Müjde: Maliye’den 1.200 Euro’ya Kadar Destek

"Taxefy" uygulaması sayesinde vatandaşlar, vergi iadesi işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirerek Maliyeden ...

Viyana Boku Üniversitesi’nde İçme Suyu Alarmı: Legionella Tehlikesi

Viyana'daki Boku Üniversitesi'nde yapılan rutin içme suyu kontrolleri sırasında Legionella ...

Avusturya’daki Okullarda Cep Telefonu Yasağı Gündemde: Eğitimciler ve Uzmanlar Arasındaki Fikir Ayrılıkları Derinleşiyor

Avusturya'nın Steiermark bölgesinde, okullarda cep telefonu kullanımının yasaklanması konusunda eğitimciler ...

Biletlerin ön satışı 14 Şubat’ta başlayacak. Futbolseverler, bu tarihten itibaren biletlerini ÖFB’nin resmi web sitesi üzerinden edinebilecekler. Maç, hem yerel hem de uluslararası futbol severler için büyük bir ilgi odağı olacak.

Bu maçtan önce, Avusturya milli takımı 23 Mart’ta Bratislava’da Slovakya ile bir diğer test maçında karşılaşacak ve ardından Marbella’da bir eğitim kampı düzenleyecek. EURO 2024 öncesindeki hazırlıklarını sürdüren Avusturya, Haziran başında evde Sırbistan ve dışarıda İsviçre ile yapılması planlanan son iki test maçıyla programını tamamlayacak.

Futbolseverler, Viyana’daki bu heyecan verici karşılaşmayı kaçırmak istemeyecekler. Biletlerin hızla tükenmesi bekleniyor, bu nedenle ilgilenenlerin ön satış gününü kaçırmamaları öneriliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.