Avusturya Mahallesi kampanyasında İş Adamı Volkan Akın depremzedeler için 10 bin Euro bağışta bulundu

Depremlerin yaralarını sarmak için düzenlenen ‘Avusturya Mahallesi’’ kampanyasına telefonla bağlanan İş adamı Volkan Akın kampanyaya 10 bin Euro bağışta bulundu.

Avusturya Mahallesi kampanyasında İş Adamı Volkan Akın depremzedeler için 10 bin Euro bağışta bulundu
Yayınlama: 26.02.2023
A+
A-

UTKAN HABER (Viyana) – Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, asrın en büyük felaketinin yaşandığı bu günlerde Avusturya yardım için Kanal Avrupa kanalında bir araya geldi. Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinde yaraları sarmak için düzenlenen yardım programı Kanal Avrupa kanalında canlı olarak yayınlanıyor.

Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan vatandaşlarımız için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın, Kanal Avrupa kanalında ekranlara geliyor.

Avusturya Mahallesi canlı yayın programı Avusturya Müsiad Eski Başkanı Faruk Can, Türk Erkekler Birliği Başkanı Ahmet Fidan ve Gazeteci Hüseyin Taş sundu.

Canlı yayına T.C. Viyana Büyükelçisi Ozan, Viyana Başkonsolosu C. Mert Özmert ve bir çok dernek başkanları geceye dayanışma için katılanlar arasındaydı.

DAMAK RESTAURANT 10 BİN EURO BAĞIŞ YAPTI
Katılımın yoğun olduğu programda bir bağış da İş Adamı Volkan Akın’dan geldi. Damak Restaurant ve Seyahat şirketleri olan Akın, Depremzedeler için 10 Bin Euro bağış yaptığını ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.