Almanya Dortmund’da Loto Milyoneri Chico’nun Evleri Kundaklandı: Polis Şüpheli Arıyor


Bu haber, Dortmund’da yaşanan bir kundaklama olayını anlatıyor. Ünlü loto milyoneri Chico’ya ait iki ev, gece yarısı bir kundakçının saldırısı sonucu alevler içinde kaldı. Dortmund Polisi, yangının çatı katında başladığını ve kundaklama sonucu çıktığını düşünüyor.Almanya Dortmund’da Loto Milyoneri Chico’nun Evleri Kundaklandı: Polis Şüpheli Arıyor

UTKAN HABER (Viyana) – Almanya Dortmund’da meydana gelen şok edici bir olay, ünlü loto milyoneri Chico’yu hedef aldı. Cuma gününün ilk saatlerinde Chico’ya ait iki ev, bir kundakçının saldırısı sonucu alevler içinde kaldı.

Gece Yarısı Kundaklama Dehşeti
Olay, Dortmund’da daha önce birkaç evi ateşe veren bir kundakçının eseri olarak düşünülüyor. Bild.de’ye konuşan Chico, olayı kardeşinden öğrendiğini ve evlerine giderek itfaiye ve polis araçlarıyla dolu bir sokakla karşılaştığını belirtti. Şükürler olsun ki, yangında kimseye ciddi bir zarar gelmedi.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Almanya yurt dışından 25 bin yardımcı personel alacak

Almanya, iş gücü eksikliği ile mücadele ediyor. Federal İş Ajansı, ...

Almanya’da 2024’te Yeni Lastik Kuralları: Otomobil Sürücülerine Ceza Tehdidi

2024 Ekim'inden itibaren, Almanya'da kış koşullarında sadece Alp sembolü bulunan ...

Aylık yaklaşık 2.000 Euro emekli maaşı alabilmeniz için 45 yıl boyunca ne kadar Brüt maaşınız olmalı?


Almanya'da emeklilik maaşı hesaplaması, kazanılan Entgeltpunkte (gelir puanları), erişim faktörü, ...

Almanya’da Aylık 3.500 Euro Brüt Emekli Maaşı Alanın Net Geliri Ne Kadar?

Frankfurt'ta 2024 yazında planlanan emeklilik artışı ile ilgili detaylar ve ...

Chico’nun Evlerinde Büyük Zarar
Dortmund Polisi, yangının saat 4.20 civarında bildirildiğini ve çatı katında başladığını açıkladı. İlk incelemelere göre yangının kundaklama sonucu çıktığı düşünülüyor. Dört kişi duman zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

İtfaiyenin Mücadelesi ve Zararın Boyutları
Ana ve Gönüllü İtfaiye’den 70 yardımcının müdahalesine rağmen, iki evin çatı katı tamamen yandı. İtfaiye, evin yaşanmaz ilan edildiğini ve enerji sağlayıcısı tarafından elektriksiz bırakıldığını bildirdi. Sosyal Hizmetler, yangından etkilenen sakinler için konaklama yerleri ayarlıyor. Zararın tam olarak ne kadar olduğu henüz hesaplanamıyor.

Polis ve Kamuoyu Desteği Çağrısı
Polis, olay yerinde şüpheli hareketler gözlemleyen veya video kaydı yapan tanıkları, Kriminal Sürekli Hizmete bilgi vermeye çağırıyor. Bu olayla ilgili herhangi bir bilgiye sahip olanların 0231/132-7441 numaralı telefondan iletişime geçmeleri isteniyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.