10. Viyana Favoriten’de Diskotekte Bomba Paniği: Polis Yanlış Alarm Olduğunu Açıkladı

Viyana’nın Favoriten bölgesindeki bir diskoteğe, Cumartesi günü erken saatlerde bomba ihbarı yapıldı. 24 yaşındaki bir kişi, tuvalette bomba bulduğunu iddia ederek acil durum hattını aradı. Sprengstoffkundiges Organ (SKO) olay yerine çağrıldı, ancak yapılan aramalarda herhangi bir şüpheli cisim bulunamadı. 


10. Viyana Favoriten’de Diskotekte Bomba Paniği: Polis Yanlış Alarm Olduğunu Açıkladı

UTKAN HABER (Viyana) – Viyana’nın Favoriten bölgesindeki bir diskoteğe, Cumartesi günü erken saatlerde bomba ihbarı yapıldı. 24 yaşındaki bir kişi, tuvalette bomba bulduğunu iddia ederek acil durum hattını aradı. Sprengstoffkundiges Organ (SKO) olay yerine çağrıldı, ancak yapılan aramalarda herhangi bir şüpheli cisim bulunamadı.

Cumartesi günü erken saatlerde, Viyana’nın Favoriten bölgesinde bulunan bir diskoteğe bomba ihbarı yapıldı. 24 yaşındaki bir kişi, tuvalette bomba bulduğunu iddia ederek acil durum hattını aradı.

Bu Haberler İlginizi Çekebilir
Viyana Boku Üniversitesi’nde İçme Suyu Alarmı: Legionella Tehlikesi

Viyana'daki Boku Üniversitesi'nde yapılan rutin içme suyu kontrolleri sırasında Legionella ...

Viyana’da Cinayet Alarmı! Adam Dairesinde Ölü Bulundu

Ottakring'de bir dairede erkek cesedi bulunması şehirde cinayet alarmına neden ...

Olay Yeri Araştırması ve Yanlış Alarm
Olay, 25 Kasım tarihinde saat 2.45 civarında meydana geldi. İhbar üzerine, Sprengstoffkundiges Organ (SKO) olay yerine çağrıldı ve diskotek kapsamlı bir şekilde arandı. Ancak, yapılan aramalarda herhangi bir şüpheli cismi bulunamadı ve diskoteğin çalışanları da herhangi bir şüpheli cisim fark etmediklerini belirttiler.

İhbarcıya Ulaşıldı: Kırmızı Yanıp Sönen Işık İddiası
Polis, olay yerinde olmayan ve Bosna-Hersek uyruklu olduğu belirtilen 24 yaşındaki kişiye telefonla ulaştı. Bu kişi, tuvalette kırmızı yanıp sönen bir ışık gördüğünü ve ardından mekanı terk ederek eve doğru yola çıktığını belirtti.

Suç Teşkil Eden Eylemi Taklit İddiası
Bu kişi, suç teşkil eden bir eylemi taklit etmek şüphesiyle bildirildi. Polis, olayın yanlış bir alarm olduğunu doğruladı ve soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.